KONST / Litografier / Litografi 15054283
nr 1505 4283
Lars Hoffsten
(f. 1956), Sverige
Litografi, "Flygaren". Signerad, numrerad 5/180, daterad 2005. Bildmått: 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 48x38 cm
Lars Hoffsten, svensk målare, tecknare och grafiker född 1956.
Utrop:
300 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:10:27
Lars Hoffsten
Läs mer om Lars Hoffsten